Kurumsal

Besa Endüstri Otomotiv

BESA Endüstri Otomotiv firmasının kökleri, M.Fahri Beserek’in 1980’li yılların başlarında açılan küçük sanayi sitesindeki 150m2’lik atölyesine dayanmaktadır. Sektörde 40 yılı aşkın imalat tecrübesine sahip firma, halen Konya’da bulunan üretim tesisinde treyler süspansiyon sistemleri, aks kaldırma komponentleri, ve ağır vasıta makas bağlantı parçaları imalatı yapmaktadır.

Müşteri odalı çalışan firmamızda, kalite, maliyet ve zamanında teslimat ana prensipleri oluşturmaktadır. Hammadde girişinden mamul çıkışına kadar olan her adımda uygulanan kalite kontrol sistemleri ürünlere yönelik denetim testleriyle mamul kalitesi güvence altına alınmıştır. Modern teknolojiyi takip eden makine parkı ve eğitimli personeliyle çalışmalarını sürdüren firmamız açısından önemli olan müşteri memnuniyet göstergeleri titizlikle takip edilip değerlendirilmektedir.

Üstün Kalite

Sektördeki güvenirliği ve kalitesiyle Besa Endüstri Otomotiv 40 yılı aşkın süredir müşterilerine hizmet vermektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetinin bir firmanın temel taşı olduğu inancıyla çıktığı yolda emin adımlarla yürüyen Besa, prensiplerinden ödün vermeden sizler için çalışmaya devam etmektedir.

Zamanında Teslimat

Besa Otomotiv, doğru planlama ve çalışma stratejisiyle müşterileri ihtiyaçlarını zamanında gidermek için çalışmaktadır.
Sohbet Başlat